Ali Bayram Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlâr Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına Adayım

Şalpazarı Genç Esnaflarından Ali Bayram Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlâr Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına Aday olduğunu resmen açıkladı…

Bayram Şalpazarı İlçemize Genç ve Dinamik Gençlere Fırsat Verilmeli, İlçenin Geleceğinde Artık Aktif Rol Almaları İçin Destek Olunmalıdır….

Şalpazarı’nda ve ülkemizin çeşitli şehirlerinde günümüzde ve dört kuşaktır esnaflık yapan bir ailenin bireyi olan Ali BAYRAM doğup büyüdüğü Şalpazarı’nda resmi olarak 16 yıldır yine, ata , dede mesleği olan fırıncılık mesleğini yapmaktadır.

Lise mezunu olan Ali Bayram Sosyal alanlar da aktif rol oynayan ve birçoğu devam eden çeşitli STK’ lar ve Derneklerde aktif görevler almıştır.

Ali Bayram bu yıl yapılacak olan Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlâr Kredi Kefalet Kooperatifi seçimlerin de aday olacağını duyurdu.

Yaptığı açıklama da yenilik ve adil yönetim vurgusu yapan Ali BAYRAM sözlerine şöyle devam etti;

Sözlerime Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize ilham veren bir sözüyle başlamak istiyorum.

“Medeniyet Yolunda Başarı, Yenileşmeye Bağlıdır.”
Değerli Şalpazarı’lı esnaf ve sanatkâr arkadaşlarım bu yıl yapılacak olan Şalpazarı Esnaf ve Sanatkarlâr Kredi Kefalet Kooperatifi seçimli genel kurul da kuracağımız yeni ve dinamik bir kadro ile adaylığımı açıklıyorum. Siz kıymetli ortaklarımızın teveccühü ne talibim.
Amacımız kargaşa çıkarmak veya baş kaldırmak değil “daha iyisini” yapmaktır. Yeni neslin bu tür görevleri hakkıyla ve layıkıyla yapabileceğini göstermektir.
Hedefimiz Devlet ile Esnaf ve Sanatkârın arasına kurulan bu sağlam köprüden herkesin geçmesini sağlamak ve her daim devlet desteğini esnaf ve sanatkârlarımıza hissettirmek dir.

Vizyonumuz : Yenilikçi , çalışkan ,adil ve dürüst bir yönetimle esnaf ve sanatkârımıza hizmet vermek. Kooperatifimizi il ve ilçe düzeyinde temsil etmektedir

Misyonumuz : Değişime ve dönüşüme uyum sağlayabilen güçlü bir esnaf ve sanatkâr kesimi yaratmak, esnaf ve sanatkarlârın ekonomiye sağladıkları katkıyı artırmak ve rekabet gücünü artırmak için , sürekli kayıtsız şartsız esnaf ve sanatkârın yanında yer almak arkasında durmaktır.

Şimdilik bu duygu ve düşüncelerle tüm esnaf ve sanatkâr arkadaşlarımı selamlıyor saygılar sunuyorum, dedi.

Ali Bayram evli ve 4 çocuk babasıdır..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*