Başkan Güven Tazeledi


 
AK Parti Şalpazarı İlçe kongresi yapıldı
AK Parti Şalpazarı İlçe kongresi gerçekleştirildi.

 Siyaset  20 Eylül 2020 – 13:28
AK Parti Şalpazarı İlçe kongresi yapıldı

     
AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi gerçekleştirildi.

Kongreye AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti Trabzon Koordinatörü Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanvekili Atilla Ataman, delegeler ve teşkilat mensupları katıldı. 


AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi İlçe kongrelerini hassasiyetle gerçekleştirdiklerini ifade ederek, katılımlarından dolayı bütün delegelere ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti.


Revi, “Kongrelerimizi birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde gerçekleştiriyoruz. Koronavirüsle mücadele kapsamında aldığımız önlemlerden dolayı kongrelerimize katılımı sınırlı tutuyoruz. İnşallah bu günleri de hep birlikte aşacağız. Şalpazarı
6. Olağan Kongremiz ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olsun.” dedi.  


İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli’nin basında yer alan açıklamalarına da cevap veren Başkan Revi “İP’in il başkanı birşeyler söyledi. Onun derdi başka.  Genel başkanı Meral Akşener’in Demirtaş ile kahvaltı yapacak ya heralde o kahvaltı sofrasında yer almaya çalışıyor. Allah haketiğini versin diyorum.” şeklinde gönderme yaptı. 


AK Parti’nin iktidara gelmesiyle birlikte Şalpazarı ilçesinde çok güzel hizmetler yapıldığını ifade eden Revi “3 yıldır hizmet eden teşkilatımız var. İlçemizde güzel hizmetler gerçekleştirdik. 

Göreve yeni gelecek olan arkadaşlarımız olacak. Bayrağı devralan arkadaşlarımız aynı şekilde hizmetlerine devam edecek. AK Parti yöneticiliği tam zamanlı  zamanda yapılacak iştir. Bu görevler gönüllülük esasına göre tam zamanlı yapılır.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresinde tek liste ile seçime gidildi. Listeye göre mevcut İlçe Başkanı Zeki Çabuk yeniden görevine devam edecek.. kaynak: haber61

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*